سلام. خانم مومنی؟

سلام بفرمایید.

من ثابتی هستم از لرنیتو تماس می‌گیرم. می‌توانم با مبینا جان صحبت کنم؟

من مامان مبینا هستم. متاسفانه مبینا نیست. آموزشگاه است. وقتی هم بیاید فرصتی برای کاری غیر از درس ندارد. می‌توانید هر سوالی دارید از من بپرسید.

ممنونم. لطف می‌کنید. اگرچه که دوست داشتم با خود مبینا درباره‌ی لرنیتو صحبت کنم.

راستش من با لرنیتو کار می‌کنم و برای مبینا آزمون طراحی می‌کنم. فکر می‌کنم من می‌توانم به جای مبینا به سوال‌های شما جواب بدهم.

جدی؟ یعنی خود مبینا با لرنیتو کار نمی‌کند؟

نه خب. همه‌ی آزمون‌ها را من طراحی می‌کنم. حتی خودم با نام مبینا در لرنیتو عضو شدم. بعد از مدتی هم براش بسته‌ی جت خریدم تا دسترسیش به امکانات لرنیتو بیشتر شود. به نظر من لرنیتو عالی هست. من ابتدا که زنگ زدید و خودتان را معرفی کردید، شما را با یک نرم‌افزار دیگر اشتباه گرفتم. راستش با آن هیچ کاری نمی‌توانستیم بکنیم. با خودشان که تماس گرفتیم گفتند سایت خیلی سنگین است و بالا نمی‌آید. تقریبا یک سال پیش در لرنیتو ثبت‌نام کردیم و خیلی راضی بودیم. من تا امروز با لرنیتو برای مبینا ۱۴مجموعه سوال ساخته‌ام و حدود ۴۵۰ سوال پرینت گرفته‌ام. یک ماهی هم هست که برای مبینا بسته‌ی جت خریده‌ام.

چه جالب! من تا به حال از هیچ کدام از کاربرهای لرنیتو که باشان مصاحبه کرده بودم نشنیده بودم که مادرش به‌جاش و براش با سایت کار کند. لطف می‌کنید کمی از مبینا بگویید. مثلا این‌که سال چندم است و کجا درس می‌خواند؟

دخترم، مبینا، متوسطه‌ی دوم است و در مدرسه‌ی تیزهوشان فرزانگان کرمانشاه رشته‌ی تجربی می‌خواند.

مبینا چطور با لرنیتو آشنا شد و چطور از آن استفاده می‌کند؟

توی مدرسه معلمشان در کلاس لرنیتو را به همه معرفی کرده بود. ما آن موقع‌ها از یک نرم‌افزار دیگر استفاده می‌کردیم. البته استفاده که نه. یعنی اصلا سایت بالا نمی‌آمد که بخواهیم استفاده کنیم ازش. بعد از آن من لرنیتو را سرچ کردم و دیدم خیلی راحت می‌شود باش کار کرد. مبینا با لرنیتو آزمون می‌دهد. بیشترین کمکی که لرنیتو به مبینا کرده مدیریت زمان است. مثلا سوالات قلمچی یا گزینه‌ی دو را انتخاب می‌کرد و خودش را با همان زمانِ تعیین‌شده در آزمون محک می‌زد. البته این‌طوری همزمان با قالب سوال‌ها هم آشنا می‌شد.

شما می‌دانید مبینا دوست دارد در دانشگاه چه رشته‌ای بخواند؟

اگر خدا بخواهد دوست دارد در دانشگاه پزشکی بخواند. به تخصص هنوز فکر نکرده است.

با چه سیستمی از لرنیتو استفاده می‌کنید؟

من با کامپیوتر برای مبینا سوال در می‌آورم. من خودم برای مبینا سوال‌ها را انتخاب می‌کنم، آزمون می‌سازم، پرینت می‌گیرم و به‌ش می‌دهم. این‌طوری وقتش گرفته نمی‌شود. ما در کانال تلگرام لرنیتو هم عضو هستیم. البته مبینا خودش در تلگرام نیست اما من خودم کانال تلگرام لرنیتو را هم برای مبینا چک می‌کنم.

مبینا جان وقت‌های آزادش را معمولا چه‌کار می‌کند؟

مبینا وقتی برای استراحت ندارد و بی‌وقفه درس می‌خواند. فقط بین درس‌هاش ممکن است ده دقیقه‌ای خالی داشته باشد و از اتاقش بیرون بیاید و چیزی بخورد. بیش از این اوقات فراغتی ندارد و مدام درس می‌خواند تا ان‌شاالله پزشکی تهران قبول شود.

راستش خانم مومنی عزیز من که خیلی دوست داشتم بتوانم با خود مبینا هم صحبت کنم. اگر وقت آزادی داشت خوشحال می‌شوم مطلعم کنید.

ببینید، مبینا سرش مدام در کتاب و درس است و اصلا به تلفن جواب نمی‌دهد. می‌گوید با تلفن که حرف می‌زنم خیلی وقتم گرفته می‌شود.

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید و به سوال‌هام جواب دادید. امیدوارم که خبرهای خیلی خوبی را از مبینا بشنویم و همان رشته‌ای که دوست دارد قبول شود.

 

به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en

https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito

#لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز