سلام کیمیای عزیزم. شبت به خیر. من ثابتی هستم، از لرنیتو تماس می‌گیرم.

سلام. بفرمایید.

من خیلی کم از تو می‌دانم. می‌شود لطفا خودت را بیشتر معرفی کنی؟ مثلا این‌که چه مدرسه‌ای درس می‌خوانی؟ سال چندم هستی و چه رشته‌ای می‌خوانی؟ کمی هم از خودت بگو و نسبتت با درس و مدرسه.

من مدرسه‌ی غیردولتی نوآور منطقه سه تهران هستم. متوسطه‌ی دوم. رشته‌ی تجربی را خیلی دوست دارم و برای همین هم تجربی می‌خوانم. راستش درس خواندن را دوست دارم. اصلا جز درس خواندن تصوری ندارم. یادم است از دبستان درسخوان بودم. دبیرستان هم هر سال معدلم ۲۰ بوده است. دوست دارم تهران دانشگاه بروم برای همین امسال بیشتر از قبل درس می‌خوانم. به نظرم قبولی توی کنکور ربطی به معدل ۲۰ ندارد و برای هدفم باید تلاش کنم.

چطور با لرنیتو آشنا شدی؟ و چند وقت است که عضو لرنیتو هستی؟

من یک مشاور خصوصی دارم که در درس خواندن و برنامه‌ریزی تحصیلی کمکم می‌کند. برایم سوال می‌آورد تا هم با تست زدن بیشتر آشنا شوم و هم ببیند که چقدر درس‌ها را یاد گرفته‌ام یا مثلا کجاها مشکل دارم. یک‌بار که مشاورم برایم سوال آوردند لیبل لرنیتو را روی برگه‌های سوالات دیدم. تقریبا دوماه پیش بود. لرنیتو را سرچ کردم و بعد هم رفتم توی سایتش ثبت‌نام کردم. چون می‌خواستم به سوال‌های بیش‌تری دسترسی داشته باشم.

لرنیتو چه کاری برای تو می‌کند؟ اصلا چرا آمدی سراغش و عضوش شدی؟

من مشکلی که داشتم این بود که تست‌هایی که در کتاب‌های کمک آموزشی بودند مثل گاج و قلم‌چی برام کافی نبودند. مشاورم هم وقت بیشتری نداشت تا برای من سوالات بیشتری طراحی کند. یعنی حتی اگر می‌خواستم بیش‌تر تمرین کنم دیگر تستی دم دستم نبود. تازه مثلا اگر دنبال سوال‌های دیگر هم می‌رفتم می‌دیدم همه‌ی معلم‌ها یا کتاب‌ها فقط مدل‌های محدودی سوال دارند. فکر می‌کردم یا باید بروم فلان کتاب را بگیرم که فقط سوالات کنکورهای سال‌های قبل را دارد یا مثلا سوالات قلمچی را. من اصلا همین محدودیت را دوست نداشتم. دلم می‌خواست سوال‌های بسیاری در دسترسم باشد و انواع مختلف تست‌ها را بتوانم بزنم. خوبی لرنیتو این بود که همه‌ی سوال‌ها را با هم داشت. دستم باز بود که اگر مثلا در بحثی مشکل داشتم هر وقت خواستم بروم سوال‌‌هایی را که می‌خواهم انتخاب کنم، آزمونم را بسازم و آن‌قدر تست بزنم که مشکلم در آن مبحث برطرف شود.

چطور از لرنیتو استفاده می‌کنی و با چه دستگاهی؟

فرض کنید مبحثی که می‌خواهم بخوانم مشتق است. مشتق را که خواندم می‌روم سراغ سوالاتش در لرنیتو. مثلا همه‌ی سوالاتی را که در آزمون‌های سراسری درباره‌ی کاربرد مشتق هست کنار هم می‌گذارم و وقتی توانستم آن‌ها را کامل جواب دهم و مشکلی نداشتم می‌روم سراغ سوالات کاربرد مشتق در گزینه‌ی دو یا مثلا کنکورهای سراسری سال‌های پیش. آخر هم از سوالات مختلف آن مبحث یک آزمون کلی برای خودم طراحی می‌کنم تا مطمئن باشم همه چیز را خوب یاد گرفته‌ام. گشتن و پیدا کردن سوالات و کنار هم گذاشتنشان از من حدود یک ربع تا بیست دقیقه وقت می‌گیرد. من سوال‌ها را پرینت می‌گیرم. اصلا یکی از دلایلی که لرنیتو را به نرم‌افزارهای دیگر ترجیح می‌دهم این است که آن‌ها قابلیت پرینت گرفتن ندارند ولی در لرنیتو دستم باز است و می‌توانم آزمونی را که طراحی کرده‌ام پرینت بگیرم. من با کامپیوتر از لرنیتو استفاده می‌کنم. راستش دوست ندارم پای کامپیوتر بنشینم تست بزنم. گاهی پرینت می‌گیرم و می‌روم جای دیگری تست می‌زنم. وقتی پای کامپیوتر می‌نشینم و مدام به صفحه کامپیوتر نگاه می‌کنم خیلی زود خسته می‌شوم. البته می‌دانم که پای کامپیوتر آزمون‌ها زمان‌دار اند و این زمان‌بندی قطعا در کنکور کمکم خواهد کرد، به‌خصوص در درس‌های عمومی. ولی درسی مثل ریاضی را ترجیح می‌دهم پرینت بگیرم و روی کاغذ تست بزنم.

چرا بسته‌ی جت لرنیتو را خریدی؟

راستش بسته‌ی جت را خریدم تا بتوانم در هر آزمون سوالات بیش‌تری طراحی کنم. با بسته‌ی جت محدودیت کمتری دارم و دسترسیم به سوالات بیشتر است.

غیر از سایت لرنیتو از رسانه‌های دیگر لرنیتو هم استفاده می‌کنی؟

بله. من عضو کانال تلگرام لرنیتو هم هستم. خبر آزمون‌های سه‌شنبه‌های لرنیتو را از تلگرامم پیگیری می‌کنم و هر هفته برنامه‌م این است که آزمون سه‌شنبه‌های لرنیتو را از دست ندهم.

بعد از آن‌که در لرنیتو عضو شدی به کسی هم معرفیش کردی؟

بله. چند وقت پیش به یکی از دوستان صمیمیم لرنیتو را معرفی کردم. ولی اطلاعی ندارم که استفاده می‌کند یا نه.

کیمیا دوست داری در دانشگاه چه رشته‌ای بخوانی؟

از سال اول که قرار بود انتخاب رشته کنم رشته‌ی تجربی را دوست داشتم و با علاقه این رشته را انتخاب کردم. از همان وقت هم دلم می‌خواست در دانشگاه رشته‌ی پزشکی بخوانم. به تخصص هنوز فکر نکرده‌ام. گمان می‌کنم، بعدا که رفتم دانشگاه و رشته‌های مختلف پزشکی را شناختم به رشته‌هایی علاقه‌مند شوم که الان حتی به‌ش فکر هم نکرده‌ام یا حتی مثلا الان دوستش هم ندارم. من اغلب درباره‌ی رشته‌ی پزشکی با خانواده‌ی مامانم مشورت می‌کنم. بین خانواده‌شان فقط مامانم مهندس است و بقیه‌شان همه پزشک اند. هر کدامشان هم تخصص متفاوتی دارند. مثلا یکیشان جراح است یکی ارتدنس… . ولی راستش من حتی با دیدن آن‌ها و مشورت باشان هم نتوانستم به این نتیجه نرسیده‌ام که بعد از عمومی چه تخصصی بخوانم. بعضی وقت‌ها خانواده‌ی مادرم به من می‌گویند بعد از هفت سال که عمومی را تمام کردی کلی چیزها عوض می‌شوند و آن وقت تازه برایت معلوم می‌شود که چه تخصصی را دوست داری.

وقت‌های آزادت را چه کار می‌کنی؟

من اوقات فراغت خاصی ندارم. اگر وقت خالی داشته باشم می‌نشینم پای کامپیوتر و با لرنیتو برای خودم سوال در می‌آورم. چون قبلش که مدام دارم درس می‌خوانم. وقتم که خالی می‌شود و می‌خواهم استراحت کنم سوال در می‌آورم و با لرنیتو خستگی در می‌کنم.

حالا که دوماه است از لرنیتو استفاده می‌کنی اگر بخواهی از یک تا ده به‌ش نمره بدهی چند می‌دهی؟

من از یک تا ده به لرنیتو ۹ می‌دهم چون واقعا توی درس‌هام کمکم می‌کند و ازش راضی ام.

کیمیای عزیزم، ممنون ام از وقتی که گذاشتی و به سوال‌هام جواب دادی. امیدوارم موفق باشی و با تلاشی که داری به همه‌ی آرزوهات برسی.

به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en

https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito

#لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز