دانش آموز

تا دیروز آخر کلاس می نشستم تا #معلم مرا نبیند اما امروز آرزو می کنم هر روز امتحان بگیرد.

وقتی دانش آموز بودم یکی از زیباترین لذت ها برای من این بود که نمره بیست بگیرم. پدرم قرار گذاشته بود به ازای هر نمره بیست جایزه ­ای بدهد. من همه تلاشم را  می­کردم و بیشتر وقت ها موفق به گرفتن جایزه می شدم.

در دوران دبستان اوضاع خوب بود. اما راهنمایی و دبیرستان اوضاع فرق کرد یک دفعه حجم و تعداد درس ها چندین برابر شد.

همیشه کلی #کتاب دور و برم بود. برای گرفتن یک نمونه #سوال باید تا #کتاب فروشی میرفتم یا نهایتش #کتاب کمک آموزشی می خریدم که وقتی دفعه اول سوالاتشو حل می کردم برام تکراری می شد.

تازه بعد از کلی درس خوندن وقتی سر جلسه امتحان می رفتم از استرس بعضی مطالب درسی را فراموش می کردم و یا سوالات به قدری سخت بود که قبلا مشابه آن را ندیده بودم.

آن زمان چیزی به نام شبیه ساز امتحان نبود که قبل از رفتن به سر کلاس یا جلسه امتحان خودم را محک بزنم. همیشه یه استرس وحشتناک همرام بود.

اینها مشکلات یه دانش آموز دهه هفتادی بود اما شما الان با یک کلیک و ثبت نام در لرنیتو آزمون می تونید به هزاران سوال، #کتاب و فیلم­های آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما مشکلات دانش آموزان دهه­ های قبل را نداشته باشید؟

الان شما می­توانید:

* بعد از هر مبحث درسی از خودتان آزمون بگیرید.

* به تمام سوالات ممکن از آن قسمت درس دسترسی داشته باشید.

* از آزمون­های طراحی شده مختص همان بخش که معلمین خبره برای شما طراحی کردند استفاده کنید.

* اشکالات درسی خود را با مطالعه کتاب­های درسی و با فیلم­های آموزشی برطرف کنید.

* در هر جایی که هستید، با هر وسیله هوشمندی، با هر سیستم عاملی از آن استفاده کنید.

حتما الان می­پرسید مگه میشه؟

در جواب باید بگم بله

حالا میخوام شمارو با نرم ­افزاری آشنا کنم که تمام آنچه را که گفتیم براتون انجام میده. این محصول اسمش لرنیتو آزمون هست.

یک پلتفرم تحت وب است، که با کمک بانک #سوال که شامل هزاران #سوال از #کنکور سال­های قبل، مدارس برتر و سوال­های تالیفی اساتید مطرح و به نام می­باشد، به شما این امکان را میدهد که براساس سوالهای استاندارد و معتبر برای خود با توجه به مقطع تحصیلیتان آزمون طراحی کنید.

لرنیتو آزمون علاوه بر بانک #سوال بانک آزمون هم در اختیار شما قرار می­دهد.

 

بانک آزمون چیست؟

مجموعه­­ ای ارزشمند از آزمون­‌های طراحی شده توسط دبیران برتر کشور است. یعنی حتی اگر حوصله طراحی #سوال به وسیله آزمون ساز را نداشتید

می­توانید از آزمون­‌های آماده در بانک آزمون استفاده کنید.

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

برای معلمان، دانش آموزان و مدارس متوسطه اول و دوم که درگیر آموزش دیدن و آموزش دادن هستند.

توجه کنید: بسته مختص معلم­‌ و مدرسه با بسته دانش آموز تفاوت دارد.

بسته شما دانش آموز عزیز طرح بالگرد هستند.

 

حالا با هم نگاهی کلی به این طرح فوق­ العاده می‌­اندازیم.

1. شما به صدها هزار #سوال شامل امتحانات نهایی،کنکور سال­های قبل، مدارس برتر و سوالهای تالیفی در مقطع متوسطه اول و دوم تمامی درس­­های عمومی و اختصاصی دسترسی دارید.

پس دیگه نیازی ندارید دنبال نمونه #سوال بگردید.

2. حالا که به تمام سوال­ها دسترسی نامحدود دارید. این امکان برای شما فراهم است تا متناسب با ریزترین مبحث درسی­ای که در حال مطالعه هستید برای خود آزمون طراحی کنید. و میزان پیشرفت خود را محک بزنید. سریع‌ترین ابزاری‌ست که جهت ارزیابی برای شما فراهم کرده ­ایم. (آزمون از خود)

3. اگر هم حوصله طراحی آزمون نداشتید، لرنیتوآزمون تنها با چند کلیک و مشخص کردن تعداد #سوال مورد نیاز و مبحث مورد نظرتان در یک چشم بهم زدن یک آزمون به انتخاب موتور هوشمند لرنیتو برای شما طراحی می­کند. (آزمون هوشمند)

4. بعداز اینکه آزمون را دادید. می توانید جواب تمام سوالات آزمون را دریافت کنید.

5. بعد از انجام آزمون لرینتو برای شما کارنامه صادر می­کند پس به راحتی قادر به ارزیابی میزان پیشرفت خود در آزمون­های بعدی هستید.

6.تمرین: لرنیتو یک شبکه‌ی آموزشی هم در خودش دارد. شما می‌توانید با جستجو و یافتن هم کلاسی‌ها یا دوستان خود در لرنیتـو و دعوت آنها به گروه‌های لرنیتـویی، با یکدیگر درس بخوانید و سؤالات و آزمون‌های برتر را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. حتی #معلم و مشاور شما نیز می‌تواند برای‌تان درخواست دوستی بفرستد و با پذیرش شما برایتان هر ساعت شبانه روز که بخواهید تمرین ارسال کنند. وقتی تمرین‌ها را حل کردید نتایج آن را هم در میزکار شما و هم در میزکار #معلم و مشاورتان ذخیره می‌شود. تا در مشاوره‌ی تحصیلی به شما کمک کند.

7. یکی از مهمترین ویژگی­های منحصر به فرد لرنیتو به روز بودن سوال­ها و هماهنگی آنها با کتاب­های درسی است. وبعد از برگزاری آزمون­های دوره­ای، #کنکور و … تمام سوال­ها به سرعت به­روز رسانی می­شوند.

8. از دیگر ویژگی­های لرنیتو آزمون این است ­که بعد از هر امتحان لیست سوال­های غلط یا نزده خود را ببینید. اگر لازم داشتید دوباره آن قسمت درس را دوره کنید از کتاب­های درسی که به صورت دیجیتال در لرنیتو بوک وجود دارد استفاده کنید و یا از بانک #ویدئو لرنیتو که شامل هزاران فیلم بصورت ریز درس با تدریس بهترین استادان کشور است، مباحثی که در آن ضعیف هستید را یاد بگیرید.

9. شما می‌توانید همه‌جا (در منزل، مدرسه، مترو، تاکسی، سفر و …) از لرنیتـو استفاده کنید. با کامپیوتر، تبلت یا موبایل هوشمند. کافیست در هر سیستم عاملی هستید در مرورگرش وارد لرنیتو شوید. لرنیتو یک اپ اندروید هم دارد که به شما کمک می‌کند تجربه‌ی بهتری از کارکردن با پلتفرم لرنیتو داشته باشید.

اگر فعلا نمی خواهید لرنیتو آزمون را تهیه کنید، پس حتما در طرح رایگان ثبت نام کنید. و خودتون با لرنیتو کار کنید و بعد حتما با ما همراه می­شوید.

به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en

https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito

#لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز