معلم

لرنیتو این‌جاست تا به عنوان راه حل جامع یادگیری آنلاین،  همراه با معلم‌ ها با کمک ابزارهای مدرن و همراه دانش آموزان­‌شان فرآیند آموزش را آسان‌تر و هوشمندانه‌تر مدیریت کنند. 

       لرنیتو ابزاری کارآمد برای آرامش معلم‌ ها

 

نظام آموزشی، بدون معلم معنا ندارد. کار اصلی #معلم هم راهنمایی و نظارت بر فرآیند آموزش #دانش‌آموزان است. #معلم باید بتواند هر #دانش‌آموز را بر اساس استعداد، علاقه و توانایی‌اش در هر درس آموزش دهد و آموخته‌‌های او را ارزیابی کند. در روش­های دستی مرسوم، آموزش و ارزیابی دانش‌­آموزان کاری بسیار طاقت فرسا و پر زحمت است.

می‌خواهیم با لرنیتو مسیر آموزش و ارزیابی را برای #معلم‌ ها آسان کنیم تا وقت و هزینه‌ی کمتری از آن‌ها گرفته شود. برای آموزش محیطی مدرن و آرام‌بخش طراحی کرده ­ایم تا یادگیری به سفری شخصی و لذت­‌بخش تبدیل شود.

 

این مجموعه شامل 3 بخش می­باشد: #لرنیتو آزمون ، #لرنیتو بوک و #لرنیتو ویدئو

 

 سریع­تر با بانک‌ آزمون  لرنیتو

#بانک‌آ‌زمون  یکی از ویژگی‌­های جدید لرنیتو مجموعه‌­ای است بسیار جذاب، شامل #آزمون ­های از پیش طراحی شده توسط مولفین لرنیتو و یا معلمینی که مایل هستند #آزمون ­های خود را در اختیار دیگران قرار دهند. پس در ‌#بانک‌آزمون  شما می­توانید هم از مجموعه #آزمون ­های وجود استفاده کنید و هم آزمونی را که خود ساخته­ اید در اختیار دیگر همکاران و دانش آموزان قرار دهید.

 

 با لرنیتو هوشمند، سریع و کاربردی جستجو کنید

 

حتما برای شما هم پیش آمده که برای یافتن سؤال مناسب ساعت‌ها در میان کتا‌ب‌ها یا جزوه‌های مختلف گشته­‌اید. لرنیتو با استفاده از تکنیکهای منحصر‌به‌فرد و هوشمند 
به شما امکان میدهد در کمترین زمان ممکن سؤالات مورد نظر خود را بیابید. برای این ‌کار امکانات پیشرفته‌ای برای جستجو دارد:
  • جستجو براساس کلید­واژه­ در متن یا پاسخ سوال­‌ها
  • جستجو براساس نوع سوال
  • جستجو براساس سختی سوال
  • جستجو بر اساس رشته، پایه و #کتاب‌درسی
  • جستجو بر اساس منبع سوال
فکر می‌کنید با ترکیب سوال‌های این بانک و امکانات جستجوی لرنیتو چند #آزمون می‌توان طراحی کرد؟ ممکن است بخواهید برای هر کدام یا هر گروه از #دانش‌آموزان‌ آزمونی 
مختص خودش طراحی کنید. لرنیتو این امکان را هم برای شما فراهم کرده است. خیلی ساده و با یک کلیک قادر هستید یک #آزمون واحد را به ده‌ها شکل مختلف تولید کنید.

اگر هم فرصت انتخاب سوال­‌ها را نداشتید نگران نباشید. کافیست به لرنیتو بگویید چه آزمونی می‌خواهید سرویس #آزمون هوشمند لرنیتو مطابق با نیاز شما در کمترین 
زمان ممکن یک #آزمون برایتان می‌سازد.

 

 

یک بانک‌سوال بزرگ و واقعی 

برای طراحی #آزمون به سوال احتیاج دارید. هر سال هم محتوای بعضی از کتاب‌های درسی تغییر می‌کند. برای همین بعضی از سوال‌ها‌ و #آزمون ‌های قدیمی بی‌فایده‌ می‌شوند. هزینه‌ی خرید سالانه‌ی کتاب‌های کمک‌آموزشی برای دسترسی به جدیدترین سوال‌ها را هم به این دردسر اضافه کنید. لرنیتو به همه‌ی این مشکلات فکر کرده و برایشان راه حل دارد. با بانک سوالی بیش از صدها هزار سوال واقعی(منطبق بر آخرین تحولات کتاب‌های درسی) که هر روز هم بزرگ‌تر می‌شود از سوالات #کنکور سال­های قبل گرفته تا #آزمون ­های آزمایشی و مدارس برتر و سوال­های تالیفی اساتید مطرح و به نام کشور. تیم لرنیتو سوال‌هایش را متناسب با #آزمون ‌های مقاطع مختلف، درست بعد از هر #آزمون به‎روز می‌کند تا بیشتر به کار شما بیاید.

 

یک آزمون ­ساز سریع و واقعی

بیشترِ وقت و انرژی شما صرف طراحی سوال‌ و تصحیح برگه‌های #دانش‌آموزان می‌شود. خصوصاً اگر مجبور باشید سوال‌ها را تایپ کنید یا سراغ ترفند قدیمی چسب و کاغذ بروید.

لرنیتو به شما کمک می‌کند زمان‌تان را ذخیره و صرف کارهای مفیدتر کنید. به‌ طور متوسط برای طراحی یک #آزمون باید یک و نیم تا دو ساعت وقت بگذارید. با لرنیتو طراحی یک #آزمون فقط پنج دقیقه وقت می‌برد.

آزمون بدون پاسخ‌نامه و کلید یعنی دردسری مضاعف در تصحیح برگه‌ها، اما وقتی با #لرنیتو #آزمون می‌سازید، سه گزینه در اختیار دارید که می‌توانید از هر کدام که خواستید خروجی بگیرید: سوال‌ها، پاسخ‌ها و کلید آزمون؛ و اگر خواستید از هر سه. آن هم با سربرگ و ته‌برگ دل‌خواه‌تان و با فرمت PDF. این فرمت دست شما را برای پرینت گرفتن، ذخیره کردن یا ارسال #آزمون باز می‌گذارد.

 

 با لرنیتو فرصت بیشتری برای زندگی و یادگیری داریم.

معلم­ عزیز همه‌ی این امکانات را در بسته‌ی #جت لرنیتو پیدا می­کنید. می‌توانید تنها با یک حساب کاربری و با صرف وقتی بسیار کم #آزمون ‌های #دانش‌آموزان همه‌ی رشته‌ها و مقاطعی را که معلم‌ شان هستید، مدیریت کنید. #دانش‌آموزان‌ شما هم می‌توانند در لرنیتو ثبت‌نام کنند و این مسیر را با هم طی کنید. در لرنیتو می‌توانید به آسانی اشکالات‌شان را برطرف کنید تا مسیر پیشرفت‌شان را با دردسر کمتری طی کنند.

 

 کلاس درس همه جا

تحت وب بودن لرنیتو مزیت دیگری هم دارد. دسترسی آسان و دائمی.

در لرنیتو می‌توانید معلم‌ های دیگر را پیدا کنید و با آن‌ها هم‌فکری داشته باشید. می توانید دوستان و همکارانتان را به لرنیتو دعوت کنید. می‌توانید برای #دانش‌آموزان‌تان گروه­‌های مختلف در سطوح مختلف بسازید و آنها را عضو گروه‌تان کنید. همچنین می توانید برای آنها پیام، تکلیف و #آزمون  بفرستید.

لرنیتو یک شبکه‌ی آموزشی برای معلم‌، #دانش‌آموز و #مدرسه‌ هاست؛ یک خانواده‌ی بزرگ آموزشی. با لرنیتو همه جا کلاس درس شماست.

 

تصحیح آسان آزمون ­ها

مهمترین دغدغه #معلم‌ ها تصحیح #پاسخ‌برگ­ هر دانش‌­آموز و ورود نتایج امتحانات به پروفایل شخصی آنها است. لرنیتو فرآیندی هوشمند برای تصحیح #پاسخ‌­برگ طراحی نموده که #معلم، #مدرسه و یا حتی خود دانش­‌آموز می­تواند به آسانی از طریق دوربین موبایل یا اسکنر تصویر #پاسخ‌­­برگ­ ها را تهیه و در لرنیتو بارگذاری نماید. لرنیتو در کسری از ثانیه از طریق پردازش تصویر پاسخ­نامه و با تشخیص هوشمند اطلاعات دانش­‌آموز، نتیجه امتحان، درصد، رتبه، تراز، نمودار قدرت و… را در پروفایل او ذخیره می‌­نماید.

معلم‌ ها مجبورند محتوایی واحد را در شکلی واحد به همه‌ آموزش ‌بدهند، از همه امتحانی یکسان بگیرند و نتایج همه‌ی #دانش‌آموزان‌ را هم با یک معیار واحد بسنجند. اما شما در لرنیتو می‌توانید #دانش‌آموزان‌تان را متناسب با سطح علمی­شان بسنجید و به رشد علمی­شان کمک کنید.

با توجه به اتصال نتایج امتحانات به #بانک‌سؤال لرنیتو و تاریخچه امتحانات دانش­‌آموز در هر درس، #معلم می­تواند بطور دقیق توانایی و سطح علمی دانش آموزان را در هر موضوع شناسایی و بطور هوشمند برای پیشرفت تحصیلی او برنامه­‌ریزی شخصی نماید.

 

 لرنیتو همیشه و همه ‌جا در دستان شماست

معلم‌ ها می‌توانند از #دانش‌آموزان خود #آزمون چاپی یا آنلاین بگیرند. در #آزمون  چاپی، لرنیتو به #معلم کمک می‌کند که همه‌ی برگه‌های سوال و پاسخ‌برگ را با اسم و مشخصات اختصاصی هر #دانش‌آموز پرینت بگیرد. اگر هم #آزمون  آنلاین بود، کافی است #آزمون را بسازید و لینک آن را برای دانش آموزان خود ارسال کنید تا در گروه شما عضو شوند (فرا آزمون ). لرنیتو سر ساعتی که #معلم تعیین کرده، به تمام #دانش‌آموزانی که توی گروه امتحانی‌ هستند، امکان دسترسی می‌دهد تا آنلاین سوالات را جواب بدهند.

لرنیتو ارزیابی کامل و مفیدی از #آزمون #دانش‌آموزان­‌تان برای شما آماده می‌کند. پاسخ‌های غلط، درست، و نزده‌ی هر دانش آموز به تفکیک درس و به صورت مقایسه‌ا‌ی، رتبه، درصد و تراز هر #دانش‌آموز به صورت میانگین، با ضرایب درخواستی و به تفکیک هر درس و در نهایت گزارشی سوال‌­ محور که به #معلم کمک می‌کند ببیند هر سوال را چند نفر نزدند، چند نفر غلط و چند نفر درست زدند. و سوالی که از نظر کارشناس‌های لرنیتو دشوار بوده، با توجه به نتایج گروهی که از آنها امتحان گرفته است، چه سطحی دارد.

 

  رفع اشکال آسان­تر با بانک‌ویدیو لرنیتو

پس از اتمام #آزمون ی که شما برای دانش آموزان­تان طراحی کرده‌­اید و دریافت کارنامه، متوجه نقاط ضعف هر دانش آموز در مبحث مورد نظر می­شوید. باید به دانش آموز خود مباحثی را که باید دوباره مرور کنند متذکر شوید حالا کافی است دانش آموز خود را به لرنیتو ویدئو و بانک ویدئو لرنیتو ارجاع دهید تا فیلم هایی را که به صورت ریزدرس توسط اساتید به نام کشور تهیه و تولید شده­‌اند را ببینید. در تمام دروس اختصاصی و عمومی برای متوسطه 2 و به زودی برای متوسطه 1.

 

  #لرنیتو بوک:

همگی ما، درحال تولید محتوا بعنوان بخشی از کارمان و گاها، بعنوان بخشی از زندگی‌مان هستیم. یادداشت هایی برای سخنرانی فردا، گزارشی برای یک جلسه، یک طرح درس، یک سرفصل درسی کوتاه، ترکیبی از یک سری یادداشت برای کلاس بعدی‌، پیش نویس سوال­‌های #آزمون بعدی، فصل­‌های یک رساله و…..

کتاب­‌ها می‌توانند به عنوان اولین ابزار سیستم‌های آموزشی برای دانش آموزان، مدارس، دانشکده­‌ها و دانشگاه­‌ها عمل کنند. شما می توانید محتوای آموزشی را به کتاب‌های سنتی اضافه کنید، فیلم­‌ها یا جزوه­‌های آموزشی را در نقاط مختلفی از کتاب به‌منظور تسهیل یادگیری دانش آموزان قرار دهید و همه را با LMS (learning Management System)  خود ادغام کنید تا یک محیط یادگیری مدرن ایجاد کنید.

 با #لرنیتو بوک استودیو به آسانی کتاب­ کار، درس‌نامه و جزوات تکمیلی خود را بنویسید، به فرمت دیجیتالی Epub3  به­ چاپ برسانید. و یا حتی آن را از طریق فروشگاه لرنیتو بوک به­‌فروش برسانید. دانش آموزان شما نیز در کلاس درس، منزل، تاکسی،….  همیشه و همه جا با کتابخوان #لرنیتوبوک به آنها دسترسی داشته باشند.

 

اگر  فعلا قصد ندارید #آزمون­‌ساز لرنیتو را تهیه کنید در طرح رایگان لرنیتو ثبت نام کنید و با ما همراه شوید.

 

 

به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en

https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito

#لرنیتو، #به_آسانی_امروز،_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز