استارتاپ تکنولوژی آموزشی ورک‌بِنچ بودجه‌اش را افزایش داد

ورک‌بنچ، یک استارتاپ تکنولوژی آموزشی مستقر بالتیمور، بودجه‌اش را ۱.۷میلیون دلار افزایش داد تا فروش و بازاریابی ابزارهای «یادگیری با کمک دست‌ورزی‌»* را گسترش دهد.

این سرمایه‌گذاری بخشی از یک دوره‌ی سرمایه‌گذاری ۲میلیون دلاری است که با راهنمایی دفتر مشاوره‌ی براون (Brown Advisory) انجام شد. این شرکت تکنولوژی آموزشی انتظار دارد خیلی زود به هدفش نزدیک شود. قرار است با بودجه‌ی جدید، کل مبلغ سرمایه گذاری را به ۵ میلیون دلار برساند. (لرنیتو به آسانی امروز بیاموز)

سال ۲۰۱۳، این شرکت را کریستوفر اسلیت، مدیر عامل، با نام سوئیست تاسیس کرد. سال گذشته هم شرکت با نام جدید ورک‌بنچ رسما ثبت شد.

اسلیت می‌گوید ایده‌ی شرکت از این‌جا آمد که من دیدم که به بچه‌هایم، که یکی ۱۱ و دیگری ۱۴ ساله‌ش بود، در مدرسه درسی داده بودند «راستش دلم می‌خواست آن‌ها تجربی‌تر موضوعات درسی را یاد بگیرند.»

معلم‌ها می‌توانند از برنامه‌ی تکنولوژی ورک‌بنچ استفاده کنند و هم‌زمان دست‌ورزی بچه‌ها را هم، مثلا در درسی مثل ریاضی، پرورش دهند.

مثلا، دانش‌آموزان می‌توانند کسر و ضرب را با برنامه‌ریزی یک ربات یاد بگیرند و حساب کنند که آیا ربات دوبرابر یک مسیر را حرکت کرده یا نیمی از یک فاصله را طی کرده است. با یک کتاب راهنما می‌توانیم تبدیل واحدهای اندازه‌گیری را به دانش آموزان بیاموزیم.

(لرنیتو به آسانی امروز بیاموز)

استارتاپ تکنولوژی آموزشی ورک‌بِنچ

سخن‌رانی کریستوفر اسلیت، سمت چپ، در جلسه‌ی افراد برتر در حوزه‌ی «آموزش مبتنی بر پروژه»، همایش دو روزه‌ی آموزش و تکنولوژی برای آموزگاران – عکس: مری پریش

اسلیت می‌گوید ۱۰۰۰۰مدرسه در دنیا از این برنامه استفاده کرده‌اند.

کیت استون، تحلیل‌گر مدیریت سرمایه‌گذاری خصوصی، می‌گوید دفتر مشاوره‌ی براون، که دفاتری در بالتیمور دارد، از شرکت ورک‌بنچ و پیش‌رفت سریعش خوشش آمد و به آن‌ها قول داد برایشان یک نرم‌افزار بسازد.

استون می‌گوید «ما واقعا تحت تاثیر قرار گرفته بودیم که آن‌ها چطوری این‌قدر سریع توانسته بودند این همه مدرسه را برای استفاده از برنامه‌شان نام‌نویسی کنند. از این‌همه پیش‌رفتشان هیجان‌زده بودیم.»

اسلیت می‌گوید «سرمایه‌گذاری جدید به شرکت اجازه خواهد داد دامنه‌ی فعالیتش را گسترش دهد. پیام محصول ما بسیار کامل است. بهتر است از خودمان بیش‌تر بگوییم.»

ورک‌بنچ در بالتیمور یک دفتر دارد با ۱۴کارمند. می‌خواهیم تا آخر سال چهار نفر دیگر را هم به جمعمان اضافه کنیم و احتمالا سال آینده که بار دیگر سرمایه‌مان را بیش‌تر کردیم، شش نفر دیگر را هم استخدام خواهیم کرد.

 

به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en

https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito

#لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز