سلام محمدحسین جان. ممنونم که دعوتمان را قبول کردی و به لرنیتو آمدی. تبریک می‌گویم که توی قرعه‌کشی ما تبلت بردی. خودت را کامل معرفی می‌کنی؟

من محمدحسین افخمی ستوده هستم. کلاس یازدهم رشته‌ی تجربی. از اول دبستان تا حالا مدرسه‌ی صلحا می‌روم. مدرسه‌مان را خیلی دوست دارم. شاید چون رابطه‌ی معلم‌ها و بچه‌ها خیلی گرم است و بچه‌ها با هم رفیقند.

خدا را شکر آدم خوش‌شانسی هم هستی؟

نه، من کلا آدم بدشانسی هستم.

چطور می‌شود کسی که بین حدود پانصد کاربر برنده شده است بدشانس باشد؟

نمی‌دانم. ولی من بدشانسم. این بار هم هیچ کس باورش نمی‌شد برنده شده باشم.

چطور با لرنیتو آشنا شده‌ای؟

من سال قبل با یک نرم‌افزار آنلاین دیگر کار می‌کردم و تا اوایل امسال لرنیتو را نمی‌شناختم. یک‌روز آقای عظیمی، معلم زیستمان، که مشاوره و برنامه‌ریز خصوصی من هم هستند، لرنیتو را به من معرفی کردند. سایت‌های این دوتا نرم‌افزار را باز کردند و گفتند هر کدامشان چه مزایا و معایبی دارند. گفتند باید یکیشان را انتخاب کنم. من از لرنیتو بیشتر خوشم آمد. امسال، لرنیتو خیلی فراگیر شد. معلم‌هامان هم زیاد استفاده‌ش می‌کنند. اولین‌بار بدون این‌که ثبت‌نام کنم در سایت لرنیتو گشتم و دیدم که بانک سوالش خیلی جامع هست. سرعت و طراحیش هم خیلی خوب بود.

از کی بسته‌ی جت خریده‌ای؟

دو ماه پیش.

دوستانت هم از لرنیتو استفاده می‌کنند؟

یک نفرشان گمانم. توی مدرسه‌ی ما کسی نمی‌داند دیگری چه‌کار دارد می‌کند. برای همین هم من خبر ندارم. البته معلم‌هایمان خیلی آشنا هستند.

سر کلاس معرفی هم کرده‌اند به شما؟

نه. ولی خب وقتی می‌خواهیم توی مدرسه آزمون بدهیم می‌بینیم زیر برگه‌ها نوشته لرنیتو. اصلا فونت لرنیتو هم با فونت باقی آزمون‌های مدرسه‌مان فرق دارد.

تا حالا مشکلی توی درس خواندن داشته‌ای که احساس کنی لرنیتو به این مشکل تو فکر کرده و آن را برایت حل کرده است؟

بله. این‌که می‌توانم از یک بازه‌ی زمانی مشخص برای خودم آزمون طراحی کنم، خیلی خوب است. مخصوصا شب‌های امتحان که وقت ندارم درس بخوانم با چهار دکمه به همه‌ی سوال و جواب‌هایی که می‌خواهم می‌رسم.

طراحی آزمون در لرنیتو چقدر زمان می‌خواهد؟

خیلی کم. بازه‌ی زمانی‌ای را که می‌خواهم انتخاب می‌کنم و آزمونم را طراحی می‌کنم. حدودا پنج دقیقه.

تا به حال از پشتیبانی لرنیتو استفاده کرده‌ای؟ مثلا در لرنیتو سوالی برایت پیش آمده که از پشتیبان‌ها کمک بگیری؟

نه راستش. خیلی راحت توانستم باش ارتباط برقرار کنم و مشکلی هم نداشتم. کار با لرنیتو خیلی ساده است.

با چه سیستم‌هایی از لرنیتو استفاده می‌کنی؟

معمولا با پی‌سی و گوشی. با هر دو هم خوب است و تا به حال مشکلی نداشته‌ام.

ترجیح می‌دهی پیغام‌های جدید لرنیتو را چطور به‌ت برسانیم؟

برای من وب‌سایت لرنیتو و کانال تلگرامش خیلی بهتر است. معمولا هم خبرهای لرنیتو را در وبسایتش می‌خوانم.

چیزی هست که تو بخواهی و لرنیتو نداشته باشد؟

بله. درصدگیری و تصحیح آزمون‌های آنلاین برام خیلی مهم است که متاسفانه لرنیتو هنوز این امکان را ندارد. یک مطلب دیگر هم این‌که سوالات تالیفی لرنیتو بسیار کم است. در سوال‌های تشریحی هم سطح سوالات خیلی پایین است. من دوست دارم بتوانم سوال‌های سخت‌تر را هم انتخاب کنم و با آن‌ها آزمون طراحی کنم.

تو برای امتحانات ترمت هم از لرنیتو استفاده می‌کنی؟

بله. از سوالات تشریحیش استفاده می‌کنم اما هم تنوع سوالات تشریحی لرنیتو کم است و هم سطح سوالات خیلی پایین است و اصلا با سوالات تشریحی مدرسه‌ی ما قابل مقایسه نیست.

اگر بخواهی از یک تا ده به لرنیتو امتیاز بدهی چند می‌دهی؟

هشت یا هشت و نیم.

چقدر دوست داری به دیگران معرفیش کنی؟

اگر جایی همه درس بخوانند و کسی لرنیتو را نشناسد، حتما معرفیش می‌کنم چون بانک سوال‌هاش به همه کمک می‌کند.

دوست داری در دانشگاه چه رشته‌ای بخوانی؟

دندان‌پزشکی و دام‌پزشکی خیلی دوست دارم.

غیر از درس خواندن چه کارهایی می‌کنی؟

فوتبال خیلی دوست دارم. وقتی بیکارم فوتبال بازی می‌کنم. حتی تابستان پارسال مدرسه‌ی فوتبال ثبت‌نام کردم. اول ازم امتحان گرفتند. قبول شدم و آن‌قدر خوب بودم که گفتند بدون تمرین می‌توانم در اولین مسابقه‌ای که دارند شرکت کنم. ولی چون ساعت‌هاش طوری بود که از درس و کلاس‌های تابستانی مدرسه‌مان عقب می‌ماندم، انصراف دادم.

کتاب هم می‌خوانی؟

نه اصلا. فقط کتاب‌های درسی می‌خوانم.

وقتی از لرنیتو تماس گرفتند و گفتند که تبلت برنده شده‌ای کجا بودی؟ چه اتفاقی افتاد؟

من مدتی بود می‌خواستم طرح بالگرد بخرم. اما نمی‌شد؛ یا وقت نمی‌کردم یا به اینترنت دست‌رسی نداشتم. ۲۰روزی گذشت. شب یلدا دیدم توی سایت لرنیتو نوشته‌اند از بین همه‌ی کسانی که از شب یلدا تا هفته‌ی بعد ثبت‌نام کنند قرعه‌کشی می‌کنیم و به هر کسی که برنده شود تبلت جایزه می‌دهیم. به خودم گفتم من که عمرا برنده نمی‌شوم، ولی بسته‌ی بالگرد را لازم داشتم و خریدم. دوماه بعد با مامانم در جلسه‌ای بودم. تلفنم زنگ خورد و آقایی گفت عرب‌زاده است و از لرنیتو تماس گرفته است.

چند روز قبلش، دوستانم به شوخی زنگ زده بودند به یکی از بچه‌های کلاسمان و با هیجان گفته بودند تو توی فلان مسابقه برنده شده‌ای. تبریک می‌گوییم. به این نشانی بیایید و جایزه‌تان را بگیرید. هم‌کلاسیم رفته بود و متوجه شده بود ماجرا سرکاری است. من این را یادم بود و فکر می‌کردم این‌بار دوستام دارند سر به سر من می‌گذارند. برای همین هم پشت تلفن مدام از آقای عرب‌زاده می‌پرسیدم واقعا؟ واقعا؟ ایشان خنده‌ش گرفته بود که چرا من باور نمی‌کنم برنده شده‌ام. قبل از این‌که تلفن را قطع کنند نشانی لرنیتو را هم دادند که بروم جایزه‌ام را بگیرم. اما من تا وقتی نیامدم این‌جا و تبلت سامسونگ را دستم ندادند باورم نکردم.

 

به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en

https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito

#لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز