حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

– شرکت متعهد می باشد اطلاعات شخصی استفاده کنندگان را صرفا در رابطه با محصول مورد نظر و سرویس های تعریف شده به کارگرفته، اطلاعات استفاده کننده را محرمانه تلقی نموده و از افشاء اطلاعات استفاده کننده به سایر افراد و یا دستگاه ها مگر با مجوزهای رسمی و قانونی خودداری نماید.

– شرکت به منظور رعایت حریم شخصی استفاده کنندگان از ابزارهای فنی مورد اطمینان استفاده نموده و امکانات لازم را برای حفاظت از این اطلاعات فراهم می آورد.

– به منظور بهبود و ارتقاء سرویس ها، شرکت برخی اطلاعاتی که به طور متعارف از طریق شبکه اینترنت قابل دسترس می باشد نظیر آدرس IP ، نام مرورگر، مدت زمان دسترسی به سایت … را جمع آوری و مورد پردازش قرار می دهد. این اطلاعات به منظور بررسی های آماری و بهبود سرویس ها کاربرد دارد.

– شرکت به منظور ارتباط، نظر سنجی و اطلاع رسانی از برخی اطلاعات استفاده کنندگان از جمله ایمیل آدرس و یا شماره تلفن آنان استفاده می نماید. این استفاده غیر تجاری و هدف آن ارائه مناسب تر سرویس ها و بهبود ارتباطات با استفاده کنندگان می باشد.

– شرکت با توجه به قابلیت های سرویس های مبتنی بر وب،امکان ردیابی مشاهدات بازدید کنندگان و استفاده کنندگان را به منظور بررسی اطلاعات و بهبود دسترسی ها و عملکرد بهتر سایت را برای خود محفوظ و از آن استفاده می نماید.

– استفاده از cookie به منظور فراهم کردن امکان ویژه برای سرعت بخشی و صرفه جویی در وقت در سایت شرکت پیش بینی شده است.این سرویس کمک می نماید تا شما شخصی سازی استفاده از وب سایت و بهبود سرویس ها را انجام داده و در زمان مراجعه مجدد و بازدید های بعدی از وارد کردن اطلاعات تکراری خودداری شود. در هر حالت شما می توانید در صورت تشخیص دریافت cookie را غیر فعال کنید.

– ارتباط ما با شما از طریق سایت و با آدرس Lernito.com خواهد بود. شرکت در تماس ایمیلی با شما از آدرس های رسمی خود که درسایت معرفی شده است، فقط استفاده می نماید.

مشاهده طرح ها
عضویت / خرید
مشترک شدن
مشاهده طرح ها
عضویت / خرید