درباره ما

جمع مان جمع است!

ما سال‌ها دانش‌آموز بوده‌ایم و سال‌ها با دانش‌آموزها سروکار داشته‌ایم. هنوز هم یا درس می‌خوانیم یا درس می‌دهیم. خلاصه از درس خواندن، امتحان دادن، کنکور، امتحان نهایی، المپیاد و این‌جور چیزها دور نیستیم. از معدل، تجدیدی و نامفهوم بودن مطالب هم همین‌طور. ما هم برای انجام یک سری کارها خیلی اذیت شدیم و اذیت شدن خیلی‌ها را هم داریم می بینیم. می‌دانیم که با همۀ تلاش معلم‌ها و مدارس یک جای کار هنوز لنگ می زند. پس وقت گذاشتیم، هزینه کردیم و فکر می‌کنیم راه‌حل‌های خوبی هم پیدا کردیم. برای اینکه مسئله را درست‌ و حسابی حل کنیم دنبال آدم‌های حرفه‌ای رفته‌ایم. معلم‌های کارکشته و برنامه‌نویس‌های درجه ی یک!

درباره ما

پیشینه و فعالیت های شرکت و مدیران آن به سال های 1369 و قبل از توسعه فناوری های نوین، متمرکز بر ارائه راه حل و انجام برنامه ریزی های راهبردی در حوزه اطلاعات و به طور همزمان، ارائه منابع علمی به صورت نشریه چاپی به مراکز دانشگاهی بوده است. در طی سال های دهه هفتاد تجربه های موفقی در تولید برخی نرم افزارهای اداری و محصولات مورد نیاز بازار نظیر دبیرخانه، سیستم مالی و اتوماسیون اداری وجود داشته و همزمان با توسعه به کارگیری امکانات دیجیتالی، خدمات و سرویس های دانشگاهی با برخورداری از تکنولوژی های روز مثل سی دی درایو ها و هارد درایوها توسعه یافته است . با تقویت زیر ساخت های اینترنت کشور در طی دهه 80 به مرور سرویس های اطلاع رسانی و خدمات شرکت بر روی بستر اینترنت توسعه یافته و با ایجاد شبکه رز نت در بستر اینترنت سرویس ها و خدمات شرکت به صورت آنلاین در اختیار مراکز دانشگاهی و پژوهشی قرار گرفت. توسعه ابزارهای مختلف به منظور کمک به زیر ساخت تحقیقات و پژوهش کشور از فعالیت های دیگر شرکت در طی این سال بوده و هم اینک به طور متمرکز بر روی ارائه خدمات علمی و اطلاعاتی به دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور قریب به 70 درصد نیازهای مرتبط توسط شرکت برطرف می گردد.

طی دو سال گذشته با توجه به رویکرد شرکت در تقویت زیر ساخت های آموزشی و ارائه ابزارهای نوین در این عرصه، فعالیت های بخش نرم افزار آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی آغاز شده و با به کارگیری تیمی متشکل از خبرگان، دبیران و مشاوران برجسته، کار آماده سازی ابزار مورد نیاز را آغاز و در حال حاضر محصول لرنیتو با یک رویکرد متفاوت ارائه شده است . این ابزار در نوع خود بی نظیر بوده و با توجه به زیر ساخت تکنولوژیک آن امکان توسعه و پوشش کلیه نیازهای دانش آموزان، دبیران و موسسات آموزشی را در بردارد.

 

سرفصل اقدامات و فعالیت های شرکت در دوران فعالیت

– ارائه راه حل های مدیریتی و برنامه ریزی سیستم های اطلاعاتی

– ارائه محصولات نرم افزاری نظیر نامه ، اتوماسیون اداری ، دبیرخانه …

– ارائه خدمات اطلاع رسانی و تامین منابع علمی به صورت چاپی

– برگزاری انتخابات مکانیزه دوره دوم ریاست جمهوری

– مشارکت در مکانیزاسیون سیستم های وزارت کشور

– راه اندازی و ارائه سرویس اینترنت

– ایجاد رز نت ، شبکه علمی کشور با هاست بیش از یک میلیارد رکور علمی در کشور

– مشارکت در ایجاد کنسرسیوم تامین منابع علمی دانشگاه های وزارت علوم، بهداشت و آزاد

– ارائه کتابخانه دیجیتال دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد، وزارت کشاورزی

– نمایندگی بیش از بیست ناشر بین المللی از جمله Elsevier, ProQuest, Emerald, IEEE

– ارتباط و همکاری با بیش از 300 دانشگاه و مرکز تحقیقاتی بزرگ کشور در وزارت علوم، بهداشت و آزاد

– ارائه محصول لرنیتو

 

لرنیتو

یک نرم‌افزار تحت وب برای شخصی‌سازی آموزش است. جستجوی سوال، طراحی آزمون‌ و به اشتراک‌گذاری منابع آموزشی‌ همه و همه در لرنیتو و در یک محیط ساده اتفاق می‌افتد. لرنیتو به دانش‌آموزها و معلم‌ها کمک می‌کند بهتر، هوشمندتر، سریع‌تر و امروزی‌تر درس بخوانند. ایده آل ما این است که بتوانیم با لرنیتو یادگیری را به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل کنیم.