لرنیتو بوک

یک پلتفرم نشر کتابِ دیجیتالِ مبتنی بر راهکاری کامل برای آغاز نوشتن کتاب‌تان بخوانید، بنویسید، به چاپ برسانید و کتاب دیجیتال خود را بفروشید

اما قرار است شما چگونه این کار را انجام دهید؟
با ارائه‌ی یک پلتفرم نشر کتابِ دیجیتالِ مبتنی بر Cloud، ما برآنیم تا به ناشرین جدید و قدیمی کمک کنیم. ناشرین می‌توانند جدیدترین و بهترین خدمات موجود در زمینه تجربیات نویسندگی، چاپ، توزیع و کتابخوانی را ارائه دهند.
author
نویسندگان

لرنیتو بوک یک استودیو برای نوشتن کتاب دیجیتال دارد. از تایپ کلمات گرفته تا افزودنِ انواع گزینه های کمکی که همگی در همین محیط استودیو انجام می شوند. صوت، ویدئو، محتوای تعاملی، آزمون‎‌ها و... می توانند در این محیط به کار گرفته شوند تا به کلمات جان بخشند. ویرایشگر فرمول ریاضی آن، گزینه ای ایده آل برای راست به چپ نویسی و عکس آن است.

nasherin
ناشرین

کتاب دیجیتال خود و یا دیگران را چاپ کنید. میتوانید با فرمت pdf و ePUB3 خروجی بگیرید. هر چند ما بیشتر علاقمند به فرمت ePUB3 خود هستیم. این فرمت به شما امکان می دهد ویژگی‌های زیادی را به کتاب‌تان اضافه کنید. شما می توانید کتاب دیجیتال خود را بصورت رایگان در دسترس دیگران قرار دهید. یا اینکه کنترل کاملی بر روی این امر که چه کسی آن را دریافت می کند و نیز حق کپی رایت دارد، داشته باشید.

store
فروشگاه کتاب

فروشگاه کتاب آنلاین برند خود را تأسیس کنید. با کتاب‌های نویسندگان خود کار کنید. آن‌ها را بفروش برسانید. با انتشار دوباره کتاب های قدیمی خود در فرمت های PDF یا ePUB3 شروع کنید. سپس تمامی فرمت ها را به سمت ePUB3 سوق دهید. با ناشرین دیگر همکاری کنید و آثار آنها را به فروشگاه خود اضافه کرده و درآمد حاصل را تقسیم کنید.

nasherin
کتابخوان

حضور خوانندگان پلتفرم و اپلیکیشن شما، صرفا برای تجربه خواندن نیست. این خوانندگان، یک تجربه یادگیری غنی را در اختیار قرار می دهند. حضورِ پشتوانه‌ای چون Cloud در این سیستم، به کاربران اجازه می دهد یادداشت برداری کنند و حاشیه نویسی داشته باشند.

کتابخوان لرنیتو

با کتابخوان لرنیتو بوک به کتابهای خود در هر کجا و هر زمان، چه بصورت آنلاین و چه بصورت آفلاین و در هر دستگاه الکترونیکی دسترسی پیدا کنید. کافی است آنها را ازCloud دانلود کرده و در هر کجا که بخواهید، بخوانید.

کتابخوان لرنیتو بوک، بطور کامل از استاندارد ePUB3 در هر دو فرمت نوشتاریِ چپ و راست و راست به چپ و همچنین، ePUB2 ​​و PDF پشتیبانی می‌کند.

reader
Reader

کتابخوان لرنیتو بوک، یک سیستم مبتنی بر استاندارد ePUB3 قوی است که شامل بسیاری از ویژگی‌ها نظیرِ حاشیه نویسی و نشانه گذاری است.

epub3
ePUB3

قالب ePUB3 ، قالبی ایده آل برای فراهم آوردنِ یک تجربه خواندن همه‌جانبه در دستگاه های تلفن همراه است. این قالب، امکانات زیادی از جمله صدا، ویدئو، محتوای تعاملی، پشتیبانی از زبان جهانی، چیدمان چند ستونی و موارد دیگر را فراهم می کند.

rtl
LTR – RTL

بخش کتابخوان لرنیتو بوک، از تمامی زبان‌ها پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر لرنیتو بوک، در پشتیبانی از زبان‌های با فرمت نوشتاریِ راست به چپ مانند عربی و فارسی بی‌نظیر است. همچنین، این سیستم، کاملاً از فرمول‌های ریاضی واقعی در هر جهت نوشتاری و به زبانی حمایت می کند.

annotation
Annotations

خوانندگان کتاب، می توانند نشانه گذاری ها، یادداشت ها و نکات برجسته را در هر کجای کتاب که می خواهند، ایجاد کنند. تمامیِ حاشیه نویسی ها باهم منطبق می‌شوند و بلافاصله در تمامی دستگاه های شما در دسترس خواهند بود.

cloud
Cloud

تمامی کتاب‌های شما، بر روی cloud و در هر کجا که هستید، موجود اند.

offline
Offline Access

کتابی را در دستگاه خود دانلود کنید و آن را بخوانید. این کتاب بصورت آفلاین نیز برای شما، در دسترس خواهد بود.

webMobile
Web and Native App

کتابخوان لرنیتو بوک هم به عنوان یک سیستم مبتنی بر وب و هم منطبق با برنامه هایiOS و Android در دسترس است.

sync
همگام سازی همه موارد

با وجودِ جدول همگام‌سازی شده با تمامی محتوا، شما می‌توانید از طریق فهرست مندرجات کتاب، به هر مکانی از کتاب خود بروید. به همین روش، می توانید ببینید که در هر زمان، در کجای فهرست مندرجات کتاب قرار دارید.

access
دسترسی و تجربه خواندن بهتر

ePUB3 ، تعدادی از ویژگی‌های دسترسی بومی را به منظورِ انتشار گسترده‌تر کتاب‌ها، ارائه می دهد و کتابخوان لرنیتو بوک، از بسیاری از این ویژگی‌ها پشتیبانی می کند. نوع و اندازه قلم‌ها، حالت شبانه روز و تبدیل متن به گفتار، همه و همه، به تجربه‌ی بهترخواندن کمک می کنند.

فروشگاه لرنیتو بوک

با فروشگاه لرنیتو بوک تحت برندِ خود، فروشگاه آنلاین کتاب خودتان را بسازید. کتابهایی را که منتشر کرده اید و یا کتابهای ناشران دیگری که با شما همکاری می کنند، را به نمایش گذاشته و بفروشید.
multiplatform
Multiplatform

فروشگاه کتاب شما در انواع دستگاه ها و مرورگرها کار می کند.

supportLTR
Multilanguage

فروشگاه لرنیتو بوک، یک وب سایت چند زبانه است. به طور کامل از زبان‌هایی با فرمت نوشتاریِ راست به چپ و همچنین چپ به راست پشتیبانی می کند.

brand
Your Brand

فروشگاه آنلاین خود را با نام تجاری خود بر روی cloud بسازید. به منظورِ سازماندهی بهتر و کشف سریعتر، برچسب ها و دسته بندی‌هایی را به کتاب‌های خود اختصاص دهید.

singleSignOn
Single Sign On

سیستم SSO  ما، امکان جابجا شدنِ آسان بین فروشگاه و بخش کتابخوان را فراهم می آورد.

ecommerce
eCommerce

از درگاه تجارت الکترونیکی برای انجام پرداخت‌ها استفاده کنید.

secure
Secure

یک کتاب را علامت گذاری کنید تا از طریق DRM رمزگذاری شود. این کار باعث می شود که محتوای کتاب رمزگذاری شده و به محض خریدِ مشتری، یک نسخه‌ی جداگانه و امضا شده، برای مشتری ارسال شود.

سیستمی ایجاد شده برای شما

فروشگاه لرنیتو بوک شما، فضایی است که بین ناشرین و خوانندگان شما قرار می‌گیرد. ناشرین می توانند کتابهایePUB3  خود را مستقیماً در فروشگاه منتشر کرده و آن‌ها را برای استفاده عمومی در دسترس قرار دهند. خوانندگانی که از فروشگاه شما بازدید و یا در آن جستجو کنند، قادر به مطالعه‌ی بیشتر، دریافت نمونه کتاب‌ها و در نهایت خرید کتاب هستند.

بخش کتابخوان لرنیتو بوک، از هر دو قالبReflowable layout  و  Fixed layoutبرای خواندن کتاب‌ها پشتیبانی می‌کند.

اکثر کتابهای الکترونیکیِ قدیمی‌تر، در قالب Fixed Layout هستند و بنابراین با انتشار مجدد آنها، شما می توانید خیلی سریع کیفیتِ فروشگاه‌تان را ارتقاء بخشید.

به آسانی نصب کنید و از کار با آن لذت ببرید

فروشگاه لرنیتو بوک، می تواند ظرف چند دقیقه نصب شود و شما کار با آن را آغاز کنید. در این فروشگاه، شما می توانید شخصی سازی خود را در زمینه بنرها، کاتالوگ ها و برچسب ها، براحتی انجام دهید.

نیازهای خود را سر و سامان دهید.

موضوع خود را پیاده سازی کنید.

کتابهای عالی را به نمایش بگذارید.

تعامل

عناصر تعاملی و گیمینگ را به کتاب خود اضافه کنید. آن را تبدیل به یک سیستم یادگیریِ واقعی و جالب‌تر کنید و بیشتر بتوانید توجه خوانندگان خود را برای موضوع بحث جلب کنید.

ارزیابی ها

محتوای تعاملی لرنیتو بوک به شما امکان می‌دهد طیف متنوعی از ارزیابی‌ها را در مکان‌های مختلف کتاب‌تان جایگذاری کنید. این‌گونه می‌توانید خوانندگان را درگیر موضوع کتاب کرده و دانش آنها را ارزیابی کنید.

نمونه هایی از محتوای تعاملی لرنیتو بوک به شرح زیر هستند:

  1. Dialog Box (کارت های گفتگو)
  2. Drag and Drop (کشیدن و رهاسازی)
  3. Drag The Words (کشیدن کلمات)
  4. Fill In The Blanks (پرکردن جاهای خالی)
  5. Mark The Words (علامت گذاری کلمات)
  6. Multiple Choice (سوالات چند گزینه ای)
  7. Quiz (آزمون)
  8. Single Choice Set (مجموعه تک گزینه ای)
  9. True/False Questions (سوالات درست/نادرست)
چند رسانه ای

فایل‌های صوتی، ویدئویی یا پرزنتیشن ایجاد کنید. با قرار دادن برنامه‌هایی مانند نقاط داغ بر روی این فایل‌ها، کتاب خود را به شکل تعاملی درآورید و توجه مخاطبان را به آن جلب کنید.

جایگذاری آن

ماژول تعاملی خود را بسازید. به سادگی می‌توانید کد آن را دریافت کنید و آن را درون کتاب خود در فضای استودیوی لرنیتو بوک جایگذاری کنید.

بشناسید، ایجاد کنید و در کتاب‌تان جای‌گذاری کنید.

محتوای تعاملی لرنیتو بوک، یکی از بسیار ابزارهایی است که برای کمک به شما در ساخت کتاب‌های جذاب در لرنیتو بوک مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما تعدادی ابزار کلیدی در زبان‌های مختلف (با شکل نوشتاریِ چپ به راست و راست به چپ) را در این مجموعه برای استفاده‌ی شما، ارائه می‌دهیم.

ما معتقدیم که نویسندگان، بهترین گزینه برای انتخاب ابزار برای کتاب‌های خود هستند. بنابراین، لرنیتو بوک به شما امکان می‌دهد هر محتوای تعاملی دیگری را هم که قبلاً در اختیار داشته اید، و یا در گشت و گذارهای خود آن ها را جذاب یافتید، به مجموعه اضافه کنید.

شما می توانید محتویات تعاملی لرنیتو بوک را به صورت کدهای iframe یا فایل‌هایhtml5  در کتاب قرار دهید. هرچند که کدهای iframe  نیاز به برقراری اتصال اینترنت در زمان خوانده شدن کتاب دارند، فایل‌هایhtml5  در حالت آفلاین هم در دسترس هستند.

استودیو

شما می توانید هر نوع کتاب، کتاب درسی، خاطره، دفترچه راهنما، کتاب آشپزی و هر چیز دیگری را در استودیوی لرنیتو بوک به نگارش درآورید. کتاب‌هایی که با صدا، فیلم، عناصر تعاملی، آزمون‌ها، ارزیابی‌ها و بسیاری از ویژگی‌های دیگر بوجود آمده‌اند و می‌توانید آن‌ها را منتشر کنید.

توانستن

استودیوی لرنیتو بوک مختصِ شما بر روی Cloud ، به منظور ایجادِ یک دسترسی امن و مداوم، در هر کجا که هستید.

وارد کردن/نوشتن

دست‌نویس خود را بصورت فایل WORD  یا ePUB وارد استودیو کنید و یا اینکه، با استفاده از ویرایشگر قدرتمند ما، نوشتن مطلب خود را از ابتدا داخل استودیو، آغاز کنید.

لینک ها

لینک منابعی مانند TED و  YouTube را به محتویات کتاب خود اضافه کنید.

معادلات

با استفاده از ویرایشگر آنلاین LaTeX در داخل استودیو، فرمول را بصورت راست به چپ و یا چپ به راست وارد کنید.

صوتی و تصویری

فایل های صوتی، تصاویر و فیلم ها و یا یک گالری تصاویر قابل تورق را به محتویات کتاب خود اضافه کنید.

قرار دادن

هرگونه مطلب و یا اطلاعاتی از منابع خود و یا اینترنت را مستقیماً در متن و مکان مورد نظر در کتاب خود قرار دهید.

در ارتباط بودن

در بخش Lernito Book Interactive، عناصر تعاملی را به کتاب خود اضافه کنید.

ارزیابی ها

لینک اضافه کنید و یا تست ها و آزمون هایی را از لرنیتو به کتاب خود وارد نمایید. اینگونه میتوانید میزان اطلاعات کاربران خود را در فهمیدن موضوع کتاب، بسنجید.

چپ به راست / راست به چپ

استودیوی لرنیتو بوک، زبان‌های مختلف با هرجهت نوشتاری را پشتیبانی می‌کند. این امر، به ویژه هنگامی که جهت‌های نوشتاری در یک زبان با هم مخلوط می شوند و فرمول‌های ریاضی لحاظ می شوند، بسیار مهم تلقی می شود

در قالبReflowable  یا FixedLayoutکتاب خود را منتشر کنید

شما می‌توانید از استودیوی لرنیتو بوک، خروجی کتاب را بصورتPDF  چاپ کنید. یا اینکه از آن خروجی ePUB2 و البته ePUB3 بگیرید و به فروشگاه کتاب ارسالش کنید. کتاب‌های شما برای خوانده شدن در فضای  PUBNiTO Reader  آماده هستند. این فضا هم قالبreflowable  و هم قالبfixed layout  را پشتیبانی می کند.

حال می توانید کتابتان را در بازار عرضه کنید. خوانندگان شما می توانند از کتابخوان اختصاصی خود شما بر روی هرگونه ادوات الکترونیکی و مستقل از هر گونه دستگاه، پلتفرم و سرویس دهنده‌ای استفاده کنند.

Roles and Flow نقش ها و جریان اطلاعات

حوزه نشر، به صورت سنتی، تاکنون از تعریف نسبتاً روشنی برای نقش ها و جریان اطلاعات استفاده کرده است. در اینجا، شما می توانید انتخاب کنید که چه نقش‌ها و مجوزهایی به صورت پیش فرض، به کاربران ناشناس و کاربران ثبت نام شده تخصیص داده شود.

 لرنیتو بوک، شامل تعدادی از نقش‌های از پیش تعریف شده است. شما می توانید این نقش‌های از پیش تعریف شده را ویرایش کرده و نقش ها و مجوزهای جدیدی اضافه کنید. همچنین می توانید جریان اطلاعات و وظایف میان این نقش ها را مدیریت کنید.

Collaborative Authoring نویسندگی مشارکتی

بیش از یک نفر می تواند در نگارشِ کتاب شما مشارکت داشته باشد.در نوشتن فصل‌های مختلف، کمک به بخش‌های گرافیکی، صفحه بندی یا کارهای دیگر. این بخش مشارکتی به شما کمک می‌کند تا هم بصورت فردی و هم بصورت همکاری با دیگران، کتاب خود را تولید کنید.

همچنین، این فضا، یک محیط اجتماعی است. در آن می‌توانید یادداشت‌هایی را در زمینه تولید کتاب به اشتراک بگذارید. از دیگران کمک بخواهید، یا به دنبال پروژه‌هایی برای مشارکت باشید.

Accelerated Authoring نویسندگی پرسرعت

اگرچه می توانید ازاستودیوی لرنیتو بوک برای پشتیبانیِ روندِ تولید و تألیف سنتی کتاب استفاده کنید. علاوه براین، می توانید از پشتیبانی لرنیتو بوک برای توسعه سریع محتوا در book sprint هم استفاده کنید.

book sprint یک رویداد همکاریِ فشرده است. در طی آن، شش تا ده نفر می توانند در سه تا پنج روز، روی نوشتن یک کتاب متمرکز شوند. این همکاران، می توانند با هم در یک اتاق باشند و کار کنند و یا اینکه از طریق اینترنت در تماس باشند. در هر صورت، آنها به طور همزمان در تولید کتاب همکاری می کنند.

Book Licenses مجوزهای کتاب

وقتی کاربر کتابی ایجاد می‌کند، می تواند تعدادی از مجوزهای حق چاپ کتاب را که کتاب تحت آن منتشر می‌شود. از جمله ‘All rights reserved’ انتخاب کند. لرنیتو بوک دربرگیرنده‌ی مجموعه‌ای از معروف‌ترین مجوزهای چاپ کتاب برای کارهای خلاقانه است.

Track Changes رصدِ تغییرات

استودیوی لرنیتو بوک، سابقه تغییرات را حفظ می‌کند. این امر به شما امکان می دهد تا تغییرات در فصل‌ها و حتی تغییرات خط به خط را ردیابی کنید. این مسئله زمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که نسخه‌های ترجمه شده همان کتاب نیز در حال توسعه باشند. یا اینکه بیش از یک نفر در نگارش کتاب مشارکت داشته باشند. این امر منجر به تضمین یکپارچگی در تمام نسخه ها می شود.

    به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito #لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز