نویسنده

همگی ما، نویسنده هستیم و درحال تولید محتوا بعنوان بخشی از کار و گاها، بعنوان بخشی از زندگی‌مان هستیم. یادداشت هایی برای سخنرانی فردای‌مان، گزارشی برای یک جلسه، یک طرح درس، یک سرفصل درسی کوتاه برای یک موضوع، ترکیبی از یک سری یادداشت برای سمینار بعدی‌مان، پیش نویس مقاله بعدی‌مان، فصل های یک رساله، حتی شرح خاطرات‌مان برای نوه‌مان...اما تنها تعداد کمی از افراد، می توانند کارشان را به چاپ برسانند. لرنیتو بوک قصد دارد این روند را تغییر دهد و به شما کمک کند تا نوشتن را آغاز کنید. پس از آن نوشته‌تان را به چاپ برسانید و یا حتی آن را بفروش برسانید.

چگونه نویسنده شوید؟

با لرنیتو بوک! خیلی از افراد بر این باورند که نویسندگی بدون داشتن استعداد امکان پذیر نیست و عده ای هم بر این باورند که با علاقه و تلاش، نویسنده شدن امکان پذیر است. شاید همه افراد این توانایی را دارند که نوشته‌های معمولی خود را به نوشته‌هایی جذاب تبدیل کنند اما فاقد ابزارهای لازم برای تحقق بخشیدن این امر هستند. لرنیتو بوک این ابزار را برای نویسندگان فراهم می کند و البته افرادی که تجربه هیچ گونه نویسندگی نداشته اند را نویسنده می کند. اگر دست به قلم شدن برایتان سخت است مسلما با لرنیتو بوک بسیار آسان خواهد شد.

مبتدی و آماتور بنویسید. شما برای پول نمی‌نویسید بلکه برای لذت می‌نویسید. باید برایتان مفرح و سرگرم‌کننده باشد. البته نه در موقع نوشتن، ولی بعد از اینکه تمام شد، باید هیجان و اشتیاق را احساس کنید. منظورم البته رضایت نیست، اینکه در گوشه‌ای بنشینی و به کارت افتخار کنی، نه، بلکه به این معنی که می‌دانی بهترین کاری که می‌توانستی و نهایت تلاشت را کرده‌ای. دفعه‌ی بعد بهتر خواهی شد.

ویلیام فاکنر


نویسندگی لذت بخش

لرنیتو بوک یک استودیو برای نوشتن کتاب دیجیتال دارد. از تایپ کلمات گرفته تا افزودنِ انواع گزینه های کمکی که همگی در همین محیط استودیو انجام می شوند. صوت، ویدئو، محتوای تعاملی، آزمون‌ها و... می توانند در این محیط به کار گرفته شوند تا به کلمات جان بخشند.


گروهی کتاب بنویسید

شما می توانید نویسندگی مشارکتی داشته باشید و همچنین می توانید از پشتیبانی لرنیتو بوک برای توسعه سریع محتوا در book sprint هم استفاده کنید.


ارائه بهتر آثار

ما در عصری زندگی می کنیم که مملو از اتفاقات گوناگون است. اتفاقاتی که می توانند شیرین یا تلخ، و خوشایند یا آزار دهنده باشند. زندگی روزمره شما هم شامل همین اتفاقات است. حال فرض کنید قصد داشته باشید همین زندگی روزمره را به شکل کتاب در بیاورید. مسلما انتقال همه اتفاقات و احساسات تنها در قالب جملات امکان پذیر نیستند. لرنیتو بوک با ابزارهای متنوعش داستان زندگی شما را فراتر از یک کتاب معمولی ترسیم می کند. شما می توانید هر نوع کتاب از قبیل کتاب درسی، خاطره، دفترچه راهنما، کتاب آشپزی و هر چیز دیگری را در استودیوی لرنیتو بوک به نگارش درآورید و با استفاده از محتواهای تعاملی به آنها جانی تازه ببخشید و با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید.

با لرنیتوبوک شما تنها یک کتاب نگارش نمی کنید بلکه یک رسانه تولید می کنید. رسانه ای بدون تولید زباله کاغذی!


برآوردن انتظارات یک مولف

مولفین همیشه علاقمند هستند که در طراحی قسمت های مختلف کتاب خودشان توسط ناشر اظهار نظر کنند. مواردی مانند طراحی جلد کتاب و غیره. لرنیتوبوک این امکان را به مولفین می دهد تا در صورت علاقه تمام موارد توسط خود نویسنده در کتاب بدون نیاز به یک ناشر طراحی شود.


سواد دیجیتال

لرنیتوبوک محیطی است برای آشنایی و آشتی نویسنده های قدیم با نویسنده های جدید و عصر وب. ابزارهای دیجیتال لرنیتوبوک تالیف و ارتباط مخاطب با کتاب را آسان می کند و نویسنده در حین نوشتن با ابزارهای دیجیتالی نویسندگی در یک محیط واحد آشنا می شود.

 به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=enhttps://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito#لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز