لرنیتو خبر می‌دهد: در ماه آوریل گوگل نسخه‌ای ارتقایافته از Google Earth را رونمایی کرد. این نسخه قابلیت‌های جدیدی داشت و چیزی فراتر از نقشه و عکس ماهواره‌ای از زمین بود. کاربران در نسخه‌ی جدید می‌توانند با تور مجازی زمین را بگردند، از شگفتی‌های آن لذت ببرند و چیزهای جدیدی بیاموزند. گوگل اعلام کرد که پای گوگل ارث به کلاس‌های درس هم باز می‌شود.

این نسخه‌ی جدید قابلیتی به نام ویجر (Voyager) دارد. در ویجر می‌توانید تورهایی که دانشمندان، نهادهای غیردولتی و دیگر سازمان‌ها طراحی کرده‌اند، ببینید. در این تورها می‌توانید با استفاده از تصاویر، فیلم‌های ۳۶۰درجه‌ و نمای خیابانی که گوگل مپ به شما می‌دهد، در جاهای مختلف بگردید. بی‌بی‌سی ارث، جین گودال، سسامی استریت و ناسا همگی در ویجر تور دارند.
در کنفرانسِ انجمن بین‌المللی تکنولوژی در آموزش (ISTE) که اخیراً برگزار شد گوگل اعلام کرد که تعداد تورهای خود را در ۱۰ موضوع جدید افزایش می‌دهد. این تورها مخصوص آموزش‌اند. نشنال جئوگرافی، PBS اجوکیشن، مؤسسه‌ی HHMI و Mission Blue در این برنامه‌ی جدید گوگل را همراهی می‌کنند.

با گوگل ارث جهان را بگردید

گوگل می‌گوید دانش‌آموزان با این تورها می‌توانند جهان را بگردند، در مناطق دوردستی مثل گنبد حرارتی کاستاریکا سرک بکشند و با کاوش‌گرهای لوئیس و کلارک ماجراجویی کنند. ضمن این‌که گوگل طرح‌ درس‌ها و امکانات دیگری را هم در اختیار معلم‌ها می‌گذارد تا کلاس درس خود را بهتر اداره کنند.
گوگل ارث به سرویسِ Google for Education اضافه شده است و ادمین‌های فناوری اطلاعات (IT) می‌توانند در پنل ادمین گوگل از این محصول استفاده کنند.
به‌روز‌رسانی‌های ویجرِ گوگل ارث به تازگی همراه با وسایل آموزشی عرضه شده است که مدارس می‌توانند آن‌ها را به صورت یک بسته‌ی نرم‌افزاری با تخفیف بخرند. بین این وسایل در اَپ سیاحتی گوگل گزینه‌ای وجود دارد که دانش‌آموزها و معلم‌ها می‌توانند با استفاده از آن بین ۶۰۰ سفر مجازی و بلکه بیشتر، هر کدام را که خواستند انتخاب کنند.

 

به آسانی امروز بیاموز

پست الکترونیک: info@lernito.com

https://www.instagram.com/insta.lernito/?hl=en

https://t.me/lernitosupporthttps://twitter.com/Lernito3https://www.facebook.com/lernito.faridea.75https://www.linkedin.com/in/lernito-faridea-2b75b319a?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_profile_view_base_contact_details%3BGu97xN%2FuRZqZ3NqWEiYEXw%3D%3Dhttps://lernito.tumblr.com/https://www.aparat.com/lernito

#لرنیتو، #به_آسانی_امروز_بیاموز، #لرنیتو_راه_حل_جامع_یادگیری_آنلاین، #مولفین_برتر_ایرانی، #آموزش_هوشمند، #یادگیری_آسان، #سوالات_طبقه_بندی_شده، #دانلود_سوال، #لرنیتو_بهترین_بانک_آزمون، #لرنیتو_آزمون_ساز_برتر، #لرنیتو_جهش_آموزش_آنلاین، #کتاب_درسی، #تست، #آزمون_ساز، #آزمون_آنلاین، #آزمون_هوشمند، #بانک_آزمون، #ویدیوی_آموزشی، #آزمون_ساز، #بانک_آزمون، #بانک_سوال، #اساتید_برتر_ایرانی، #مدارس_برتر_ایران، #ایرانی، #کتاب_درسی، #آزمون_آزمایشی، #متوسطه_دوم، #آزمون_آنلاین، #مطالعه، #یادگیری، #دانش_آموز