درباره لرنیتو

لرنیتو یک اکوسیستم جامع برای شخصی ­سازی یادگیری است که امکانات فراوان و متنوعی مثل جستجوی سوال در بانک سوالی قدرتمند، بانک آزمون، طراحی آزمون، بانک ویدئوهای آموزشی، اشتراک ­گذاری منابع آموزشی بر بستر یک شبکۀ اجتماعی، برگزاری کلاس­ ها و آزمون­ های آنلاین، امکان استفاده از دوره‌های مهارتی، کتاب تعاملی و غیره را برای دانش ­آموزان، معلم ­ها و مدارس فراهم کرده است.

چرا لرنیتو؟

نظام آموزش سنتی با محدودیتی بزرگ روبه‌روست که متاسفانه هنوز راه حلی برای غلبه بر آن پیدا نکرده است. معلم یک محتوای واحد را به شکلی واحد به حداقل 15 تا 20 دانش‌آموز یک کلاس ارائه می‌دهد؛ در حالی که دانش‌آموزان با هم فرق دارند و باید هر کدام بر مبنای ظرفیت‌ها، محدودیت‌ها و علایق خودشان تحصیل کنند. با این حال نظام آموزشی نمی‌تواند برای تک‌تک دانش‌آموزان مسیری جداگانه تعریف کند و ما هم از آن توقعی نداریم. ولی نداشتن توقع از این سیستم به آن معنی نیست که مجبوریم برای همیشه با این مشکل کنار بیاییم.

همکاران معلم ما، غر زدن را ممنوع می‌دانند و در عوض تلاش می‌کنند که سیستم‌های آموزشی جدید را بشناسند. در همین راستا، دریافتند که در دیگر کشورهای دنیا هم، چنین مشکلاتی بوده است و آن‌ها راه‌حل‌هایی یافته‌اند که باید آموخت و بومی‌شان کرد.

تجربۀ فرآیدا، ما را به سمت استفاده از تکنولوژی‌های روز برای حل چنین مشکلی سوق داد زیرا گروهی آن را مدیریت می‌کنند و ارتقا می‌دهند که هنوز هم با دانش‌آموزان در مدارس مختلف سر و کار دارند. ما با صرف وقت و هزینه و آزمودن راهکارهای مختلف به راه حلی مناسب رسیده‌ایم، چون گروهی از همکاران‌مان که سال‌ها با دانش‌آموزان مقاطع مختلف سر و کار داشته‌اند، مسئله را بررسی کرده‌اند. معلم‌های باتجربۀ ما با کمک متخصصان برنامه‌نویس مسیری را یافته‌اند که تجربۀ همۀ سال‌های معلمی خودشان و دوستان‌شان، در یافتن آن نقش داشته است.

اهداف ما

فرآیدا به دنبال تقویت بسترهای آموزشی و ارائۀ ابزارهای نوین در این عرصه است و به همین منظور هفت سال است که با کمک و فعالیت مستمر تیمی متشکل از نخبگان، دبیران و مشاوران برجسته کار طراحی، تولید و آماده‌سازی یک نرم‌افزار هوشمند برای مقاطع تحصیلی پیش از دانشگاه را آغاز کرده‌ است. نتیجۀ کار، اکوسیستم جامع لرنیتو است که رویکردی متفاوت و مبتنی بر یادگیری مدرن در پاسخ‌گویی به نیازهای دانش‌آموز و سایر ذی‌نفعان نظام آموزشی دارد.

هدف ما در لرنیتو این است که آموزش و یادگیری را هوشمندتر، سریع­تر و امروزی­تر کنیم و از آن یک فعالیت لذت­بخش بسازیم.

ممنون که همراه ما هستید!

لرنیتو آسان و کاربر پسند است، با این حال اگر سوال یا ابهامی دارید، ما با آنلاین چت گفتینو همیشه در کنار شما هستیم. همچنین برای دریافت مشاورۀ فروش می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

ارتباط و مشاوره با لرنیتو:

phone
ورود به لرنیتو
پشتیبانی
سلام اگر سوالی دارید در خدمت شما هستیم ...
پشتیبانی