جمع‌مان جمع است!

پیشینه و فعالیت های شرکت و مدیران آن به سال های 1369 و قبل از توسعه فناوری های نوین، متمرکز بر ارائه راه حل و انجام برنامه ریزی های راهبردی در حوزه اطلاعات و به طور همزمان، ارائه منابع علمی به صورت نشریه چاپی به مراکز دانشگاهی بوده است. در طی سال های دهه هفتاد تجربه های موفقی در تولید برخی نرم افزارهای اداری و محصولات مورد نیاز بازار نظیر دبیرخانه، سیستم مالی و اتوماسیون اداری وجود داشته و همزمان با توسعه به کارگیری امکانات دیجیتالی، خدمات و سرویس های دانشگاهی با برخورداری از تکنولوژی های روز مثل سی دی درایو ها و هارد درایوها توسعه یافته است . با تقویت زیر ساخت های اینترنت کشور در طی دهه 80 به مرور سرویس های اطلاع رسانی و خدمات شرکت بر روی بستر اینترنت توسعه یافته و با ایجاد شبکه رز نت در بستر اینترنت سرویس ها و خدمات شرکت به صورت آنلاین در اختیار مراکز دانشگاهی و پژوهشی قرار گرفت. توسعه ابزارهای مختلف به منظور کمک به زیر ساخت تحقیقات و پژوهش کشور از فعالیت های دیگر شرکت در طی این سال بوده و هم اینک به طور متمرکز بر روی ارائه خدمات علمی و اطلاعاتی به دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور قریب به 70 درصد نیازهای مرتبط توسط شرکت برطرف می گردد.

درباره لرنیتو

لرنیتو یک نرم‌افزار تحت وب برای شخصی‌سازی آموزش است. جستجوی سوال، طراحی آزمون‌ و به اشتراک‌گذاری منابع آموزشی‌ همه و همه در لرنیتو و در یک محیط ساده اتفاق می‌افتد. لرنیتو به دانش‌آموزها و معلم‌ها کمک می‌کند بهتر، هوشمندتر، سریع‌تر و امروزی‌تر درس بخوانند. ایده آل ما این است که بتوانیم با لرنیتو یادگیری را به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل کنیم.

اهداف ما

طی دو سال گذشته با توجه به رویکرد شرکت در تقویت زیر ساخت های آموزشی و ارائه ابزارهای نوین در این عرصه، فعالیت های بخش نرم افزار آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی آغاز شده و با به کارگیری تیمی متشکل از خبرگان، دبیران و مشاوران برجسته، کار آماده سازی ابزار مورد نیاز را آغاز و در حال حاضر محصول لرنیتو با یک رویکرد متفاوت ارائه شده است . این ابزار در نوع خود بی نظیر بوده و با توجه به زیر ساخت تکنولوژیک آن امکان توسعه و پوشش کلیه نیازهای دانش آموزان، دبیران و موسسات آموزشی را در بردارد.

ورود به لرنیتو