خط مشی و سیاست های استفاده از لرنیتو

قبل از ثبت نام و شروع استفاده از لرنیتو، لطفا شرایط، مقررات و سیاست­های ما در حفظ حریم شخصی را مطالعه کرده و در صورت موافقت، نسبت به ثبت‌نام و استفاده از اپلیکیشن و وب‌اپ لرنیتو اقدام کنید. شروع استفاده از اپلیکیشن و وب‌اپ به منزلۀ پذیرش مفاد این مقررات بوده و از نظر قانونی شما را متعهد به رعایت آن خواهد کرد.

شرایط و مقررات استفاده از لرنیتو

استفاده شما از اپلیکیشن و وب‌اپ لرنیتو به منزلۀ قبول کلیۀ شرایط مندرج در این سند می باشد. منظور از «وبسایت» در این مستند، ،وبسایت لرنیتو به نشانی www.lernito.com ومنظور از وب‌اپ لرنیتو https://app.lernito.com/، منظور از اپلیکیشن، اپلیکیشن لرنیتو و منظور از «شرکت» در این متن شرکت مهندسی فرآیدا به عنوان پدیدآورنده وبسایت، وب‌اپ و اپلیکیشن لرنیتو است.

محتویات سایت در هر زمانی قابل تغییر است و شرکت می‌تواند با توجه به ضرورت‌ها و به منظور بهبود شرایط استفاده و تکمیل مفاد آن، نسبت به بروز رسانی و یا تغییر در محتوای صفحات سایت اقدام کند.

محتویات و خدمات سایت، تنها برای استفادۀ شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه استفاده، بدون هماهنگی و اخذ مجوز قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات وبسایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایر وب‌سایت‌ها نمی باشد. در صورت تمایل به استفاده از سرویس‌ها و محتویات وبسایت برای فروش و یا تولید مجدد، باید از قبل هماهنگی‌های لازم انجام شده و با ما تماس تماس گرفته شود. استفاده از محتویات وبسایت و معرفی آن به منظور استفاده دیگران و ترویج و تبلیغ آن مشروط به اینکه منافع تجاری مد نظر نباشد، با ذکر منبع و آدرس وبسایت بلامانع است.

اطلاعات و محتوای موجود در وبسایت، وب‍‌ اپ و اپلیکشن از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولف جمع آوری شده و در اختیار شما قرار گرفته است. ممکن است اطلاعات، نرم‌افزار و سرویس‌های ارائه شده در وبسایت با توجه به ماهیت نرم‌افزار، در مواردی غیر دقیق یا دارای اشکالات جزئی باشد. به این منظور شرکت به طور مداوم، اطلاعات و محتویات وب‌سایت را کنترل و به‌روز رسانی خواهد کرد.

کاربران لازم است در هنگام ثبت نام، اطلاعات مورد نیاز را به طور صحیح، دقیق و کامل، تکمیل و در اختیار شرکت قرار دهند. در غیر این صورت، امکان بروز اشکال در سرویس‌ها وجود دارد که مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.

ورود به لرنیتو
پشتیبانی
سلام اگر سوالی دارید در خدمت شما هستیم ...
پشتیبانی